NEW HORIZONSO nas

Jak uczymy

W naszym programie szczególną wagę przywiązujemy do skutecznej komunikacji. Opracowaliśmy kursy w taki sposób, by przyśpieszyć proces nauki – głównie poprzez indywidualne podejście do każdego słuchacza od samego początku.
TEST POZIOMUJĄCY
Dokładne określenie poziomu znajomości języka angielskiego słuchacza – by nauka w naszej szkole była dla niego jak najbardziej efektywna (wykonanie testu poziomującego online lub w szkole)
MAŁE GRUPY
Umożliwiają nauczycielowi lepsze monitorowanie postępów i odpowiednie prowadzenie lekcji motywujące słuchacza do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.
ELASTYCZNOŚĆ
Planujemy zajęcia według dostępności czasu słuchacza.
ZAJĘCIA
Przygotowywane są z największą starannością, dobór książek jest indywidualny, wykorzystywane są interesujące materiały, nauczyciel prezentuje indywidualne podejście do każdego słuchacza.
ZNACZENIE MÓWIENIA
Dialogi sytuacyjne, dyskusje/odgrywanie ról w formie klubów, warsztatów interaktywnych oraz lekcji grupowych. Mówienie kontrolowane, rozmowy oparte na swobodnych opiniach – to bardzo ważna część naszych zajęć.
PROFESJONALIZM
Lekcje są prowadzone profesjonalnie w sposób, który zapewnia zróżnicowane interakcje podczas trwania lekcji, a tym samym umożliwia osiągnięcie wszelkich korzyści z czasu poświęconego nauce.
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Wspieramy naszych słuchaczy nie tylko poprzez efektywne nauczanie, ale także przez utrzymywanie kontaktu z nimi, motywowanie do nauki poprzez ocenę ich postępów.
TYLKO ANGIELSKI
Skupiamy się tylko na jednym języku i cały proces nauczania odbywa się tylko w języku angielskim.
PASJA
Nauczanie jest naszą pasją. Kochamy to, co robimy – dlatego atmosfera w szkole jest wspaniała!

Już nas znasz, teraz czas zapoznać się z naszą ofertą kursów!